BOXERKY BJÖRN BORG TEXTURED BLOCK PER PERFORMANCE SHORTS ZELENÉ

  • BOXERKY BJÖRN BORG TEXTURED BLOCK PER PERFORMANCE SHORTS  ZELENÉ
  • Obrázok_(2)
549 CZK s DPH / ks 454 CZK bez DPH / ks
Variant 1:
Na skladě


•Super přiléhavý a nenápadný pár tréninkových boxerek Björn Borg Textured Block. Spodní prádlo úzkého střihu navržené pro vrcholové výkony, s dokonalým tvarem, vyrobené z recyklované eco - friendly polyesterové látky. Jsou vybaveny funkcí Hydro Pro, která odvádí vlhkost od pokožky, promaximální zajištění sucha. S hladkými švy a pružnou gumou proti oděr a ikonickým elastickým pasem s nápisem.
90% Polyester-recyklovaný 10% Elastan

Obj. číslo:
2111-1131_BM_81461-M

BOXERKY BJÖRN BORG TEXTURED BLOCK PER PERFORMANCE SHORTS ZELENÉ

Super přiléhavý a nenápadný pár tréninkových boxerek Björn Borg Textured Block. Spodní prádlo úzkého střihu navržené pro vrcholové výkony, s dokonalým tvarem, vyrobené z recyklované eco - friendly polyesterové látky. Jsou vybaveny funkcí Hydro Pro, která odvádí vlhkost od pokožky, promaximální zajištění sucha. S hladkými švy a pružnou gumou proti oděr a ikonickým elastickým pasem s nápisem.

    Nejdůležitější novinky přímo na váš email

    Získejte zajímavé informace vždy mezi prvními

    Vaše osobní údaje (email) budeme zpracovávat pouze za tímto účelem v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Souhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, který vám zašleme na váš email. Souhlas můžete kdykoliv odvolat písemně, emailem nebo kliknutím na odkaz z kteréhokoliv informačního emailu.