OCHRANNÝ NANO SPREJ SNEAKY PROOF

  • OCHRANNÝ NANO SPREJ SNEAKY PROOF
299 CZK s DPH / ks 247 CZK bez DPH / ks
Na skladě
P>Ochranný sprej Sneaky Proof je prvotřídní nano ochranný sprej, který působí proti dešti, skvrnám a vodě. Je určen na klobouky, boty, doplňky a oblečení. Vysoce odolná struktura je neviditelná, vzdušná, rychle účinná a obsahuje super nanotechnologii.

Mimo jiné je ochranný sprej Sneaky Proof na bázi vody, je šetrný k životnímu prostředí a není nebezpečný – tento produkt není založen na aerosolu.

Výrobek poskytuje dlouhodobou ochranu a je vhodný pro všechnyy typy materiálů, jako je například semiš, nubuk, kůže, syntetické materiály a plátno. Pokud přemýšlíte, jak tento výrobek funguje v porovnání s ostatními výrobky na trhu, můžeme Vás ujistit, že, funguje stejně dobře, ne-li lépe.

Vyrobeno ve Spojeném království. 275 ml.

Obj. číslo:
SB-PRO

OCHRANNÝ NANO SPREJ SNEAKY PROOF

Sneaky Proof je sprej odolný vůči vodě.

Krok 1 - Nasprejujte roztok přímo na povrch tak, aby byl mokrý. Ujistěte se prosím, že na povrchu nejsou nečistoty ani prach, které by mohly snížit účinnost spreje.

Krok 2 - Odstraňte přebytečnou vlhkost čistým hadříkem.

Krok 3 - Před použitím nechejte ošetřovaný předmět přirozeně vyschnout.

    Nejdůležitější novinky přímo na váš email

    Ziskejte zajímavé informace vždy mezi prvními

    Vaše osobní údaje (email) budeme zpracovávat pouze za tímto účelem v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Souhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, který vám zašleme na váš email. Souhlas můžete kdykoliv odvolat písemně, emailem nebo kliknutím na odkaz z kteréhokoliv informačního emailu.