OCHRANNÝ SPREJ SNEAKY SPRAY

  • OCHRANNÝ SPREJ SNEAKY SPRAY
  • Obrázok (1)
  • Obrázok (2)
  • Obrázok (3)
199 CZK s DPH / ks 164 CZK bez DPH / ks
Na skladě

Ochranný sprej Sneaky je prvotřídní sprej určený k ochraně obuvi, působící proti dešti, skvrnám a proti vodě na Vaší obuvi. Vysoce odolná struktura je neviditelná, prodyšná, účinkuje rychle a obsahuje super nanotechnologii.

Složení výrobku poskytuje dlouhodobou ochranu a je vhodné pro všechny typy materiálů jako je například semiš, nubuk, kůže, syntetické materiály a plátno. Pokud Vás zajímá, jak tento výrobek funguje v porovnání s ostatními výrobky na trhu, můžeme Vás ujistit, že funguje stejně dobře, ne-li lépe a to za poloviční cenu!

Vyrobeno ve Spojeném království. 200 ml.

Obj. číslo:
SB-SPR

OCHRANNÝ SPREJ SNEAKY SPRAY

P>Sneaky Spray je prvotřídní sprej na ochranu obuvi. Je vysoce odolný proti vodě a skvrnám, a je určen k ochraně Vaší obuvi a tenisek.

Sprej vždy používejte na čistou a suchou obuv. Jen tak zabezpečíte jeho nejvyšší účinek. Sprej vždy používejte v dobře větrané místnosti.

Krok 1 – Před použitím sprej dobře protřepejte po dobu několika vteřin.

Krok 2 – Nasprejujte povrch boty ze vzdálenosti 10-15 cm. Nastříkejte rovnoměrnou vrstvu na celý povrch.

Krok 3 – Nechejte schnout minimálně 15 minut.

Krok 4 – Opakujte kroky 1-3 pro získání vyšší ochrany. Pro dosažení nejlepších výsledků sušte obuv v místnosti s otevřeným oknem po dobu čtyř hodin mezi jednotlivými aplikacemi.

    Nejdůležitější novinky přímo na váš email

    Získejte zajímavé informace vždy mezi prvními

    Vaše osobní údaje (email) budeme zpracovávat pouze za tímto účelem v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Souhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, který vám zašleme na váš email. Souhlas můžete kdykoliv odvolat písemně, emailem nebo kliknutím na odkaz z kteréhokoliv informačního emailu.