O značce Björn Borg

Z tenisové legendy se zrodila legenda sportovního oblečení. Fenomenální švédský tenista Björn Borg se rozhodl svůj talent zúročit i mimo tenisové kurty, a tak přišla na svět sportovní značka nesoucí jeho jméno. Důraz klade na vysoce kvalitní funkční materiály, skvěle padnoucí střihy, nejnovější trendy i udržitelnost.

Pokud milujete jakýkoliv sport, Björn Borg se stane vašim spolehlivým parťákem. Ať hledáte skvěle padnoucí spodní prádlo, nebo stylové kousky na cvičení, u nás si určitě vyberete. A nezapomínáme ani na kolekci pro naše nejmenší, protože i ti si zaslouží vypadat při sportu skvěle. V naší nabídce naleznete spodní prádlo, oblečení na váš oblíbený sport, boty i skvělé doplňky.

Milujeme sport. Nemusíme být hned světoví šampioni, ale věříme, že každý den ze sebe můžeme dostat to nejlepší.

Udržitelnost

UdržitelnostNa planetě a přírodě nám záleží. Náš závazek B. Tomorrow reprezentuje naši cestu k udržitelnější budoucnosti. Proto ve všem, co děláme, myslíme na co nejšetrnější postupy a udržitelnost.

Doufáme, že inspirujeme i ostatní, věříme, že v jednotě je síla. Stručně řečeno, B.Tomorrow je naše vize i náš přístup v jednom – pojďme žít tak, abychom přispěli společně k lepšímu zítřku.

Již nyní je více než 70% našich výrobků z udržitelných materiálů. Do roku 2022 chceme dosáhnout 100% využití eco – friendly materiálů u našich produktů.

Co znamená udržitelnost v Björn Borg?

Naše závazky jsou:

 • Neustále myslíme na dopady na životní prostředí, používáme udržitelné materiály a moderní výrobní postupy
 • Dbáme na rovné příležitosti i lidská práva. V našich továrnách jsou důsledně dodržovány  pracovní podmínky a spravedlivé platy pracovníků.
 • Zasazujeme se o přísné předpisy ohledně používaných chemikálií i omezení plýtvání vody.
 • Přísně kontrolujeme kvalitu našich produktů, našim cílem je oblečení i doplňky, které vám vydrží opravdu dlouho a zároveň neztratí nic na své vynikající kvalitě.
 • Usilujeme o to, aby se v našich prodejnách používaly maximálně recyklované materiály, obnovitelné zdroje energie,  a to i na našich obalech, taškách a cedulkách.
 • Snažíme se hledat co nejekologičtější možnosti dopravy a logistiky.

  Sleva 10% na Váš první nákup

  Přihlaste se k odběru noviniek

  Vaše osobní údaje (email) budeme zpracovávat pouze za tímto účelem v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Souhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, který vám zašleme na váš email. Souhlas můžete kdykoliv odvolat písemně, emailem nebo kliknutím na odkaz z kteréhokoliv informačního emailu.