Vrácení zboží

Odstoupit od kupní smlouvy můžete bez udání důvodu v souladu s ust. § 7 a násl. Zákona č. 102/2014 CFU o ochraně spotřebitele při prodeji na dálku, a to do 14 dnů od převzetí zboží. Zboží musí být nepoškozené, nepoužívané a s visačkou.

V balíku Vám spolu se zbožím zabalíme i Formulář na odstoupení od kupní smlouvy.

Je pouze na Vás, zda si vyberete vrácení peněz nebo si budete přát zboží vyměnit za jiné. My Vám, bez zbytečných prodlev, vrátíme peníze na váš účet (nejpozději do 14 dnů od obdržení vráceného zboží) nebo Vám zašleme jiné zboží. V případě, že jste platili kartou online, peníze Vám pošleme zpátky na tuto platební kartu.

Přesný postup vrácení zboží:

1. Vyplňte, prosím, Formulář na odstoupení od kupní smlouvy (je přílohou každého balíčku).

2. Zboží spolu s formulářem zabalte do původní krabice a zalepte lepící páskou.

3. Důkladně zabalenou krabici nám zašlete na adresu uvedenou na vratkovom formuláři

4. Pro vrácení zboží je možné použít i ZÁSILKOVNU. Stačí, když nahlásíte unikátní ID odesílatele (najdete ve vratkovém formuláři) při podání zásilky na jednom z podacích míst (zjistíte na zasilkovna.cz). Obsluha podacího místa vytiskne štítek, nalepí jej na zásilku a podá Vám potvrzení o převzetí zásilky.

Poplatek za tuto službu je 60 Kč a bude Vám odečten z hodnoty vráceného zboží.

 

5. V případě že hodnota ponechaného zboží je menší, než kritérium hodnoty na “Dopravu zdarma“, bude Vám při vrácení peněžní částky, stáhnutá cena dopravy. Náklady na dobírku se nevracejí.


V případě dotazů k vyplnění formuláře, můžete kontaktovat zákaznickou linku, na tel.: +421 910 33 55 77 (PO-PÁ 9:00-17:00).


Více informací naleznete v Obchodních podmínkách ZDE.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na naší zákaznické lince +421 910 33 55 77 v pracovní dny od 9:00 do 17:00 nebo e-mailem na info@upbrands.cz.


Tým UPBRANDS

    Sleva 10% na Váš první nákup

    Přihlaste se k odběru noviniek

    Vaše osobní údaje (email) budeme zpracovávat pouze za tímto účelem v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Souhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, který vám zašleme na váš email. Souhlas můžete kdykoliv odvolat písemně, emailem nebo kliknutím na odkaz z kteréhokoliv informačního emailu.